Παρέλαση 28ης Οκτωβρίου 2022.
Συμμετοχή των μαθητών/τριών στις εορταστικές εκδηλώσεις του οικείου Δήμου. Οι μαθητές/τριες του σχολείου μας συμμετείχαν στη δοξολογία, την κατάθεση στεφάνων και την παρέλαση, που ακολούθησε. Χρόνια πολλά Ελλάδα!
![](http://2dim-ag-athan.dra.sch.gr/wp-content/uploads/2022/11/image-7.png)
![](http://2dim-ag-athan.dra.sch.gr/wp-content/uploads/2022/11/image-8.png)
2ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Αθανασίου Δράμας
Καλώς ήρθατε στην σελίδα του σχολείου μας
Συμμετοχή των μαθητών/τριών στις εορταστικές εκδηλώσεις του οικείου Δήμου. Οι μαθητές/τριες του σχολείου μας συμμετείχαν στη δοξολογία, την κατάθεση στεφάνων και την παρέλαση, που ακολούθησε. Χρόνια πολλά Ελλάδα!