Φυλλάδιο Γλώσσας και Μαθηματικών 3 (Δ΄)
Παιδιά καλημέρα! Σας στέλνω εργασίες. Καλό είναι να ασχολείστε με αυτές, όποτε σας τις στέλνω και να μην τις αφήνετε για άλλες μέρες. Αν δυσκολευτείτε, επικοινωνήστε μαζί μου. Ο κ. Σταύρος
2ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Αθανασίου Δράμας
Καλώς ήρθατε στην σελίδα του σχολείου μας
Παιδιά καλημέρα! Σας στέλνω εργασίες. Καλό είναι να ασχολείστε με αυτές, όποτε σας τις στέλνω και να μην τις αφήνετε για άλλες μέρες. Αν δυσκολευτείτε, επικοινωνήστε μαζί μου. Ο κ. Σταύρος