Αγιασμός
![](http://2dim-ag-athan.dra.sch.gr/wp-content/uploads/2019/09/agiasmos1-1024x838.jpg)
Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,
σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου 2019 στις 9 π.μ. θα γίνει στο Σχολείο μας ο καθιερωμένος Αγιασμός. Την ίδια μέρα τα παιδιά θα παραλάβουν και τα σχολικά βιβλία. Η μετακίνηση των μαθητών/τριών από τις Εργατικές Κατοικίες θα γίνει με ευθύνη των γονέων τους.
Σας ευχόμαστε καλή και δημιουργική χρονιά και προσδοκούμε σε στενή συνεργασία!
Η Διευθύντρια και οι Εκπαιδευτικοί του Σχολείου